GŁÓWNA                RADA NADZORCZA              ZARZĄD                         HISTORIA                     KONTAKT
                        
 
 
 

 

 

Główna

Ustawa o SM

Statut Spółdzielni

Regulaminy

Ogłoszenia

Obsługa mieszkańców

Oferta Spółdzielni

         

 

Na dalszych stronach prezentujemy szczegółowe informacje na temat wielkości i rozkładu pomieszczeń w mieszkaniach na poszczególnych kondygnacjach budynku.

    Elewacje

    Rzut piwnicy

    Rzut parteru

  Rzut I  piętra

    Rzut II piętra

    Rzut poddasza

 

Nowe Warpno - najmniej ludne miasto Polski. Jest to jedno z najstarszych miast Pomorza Zachodniego.
O jego atrakcyjności stanowi położenie na obszarze ochrony zasobów przyrodniczych NATURA 2000, wśród dużych akwenów wodnych i lasów. Wody Zalewu Szczecińskiego nie są tu jedynymi. Oprócz zalewu są tu jeszcze cztery jeziora. Miasto posiada sieć kanalizacyjną oraz oczyszczalnię ścieków komunalnych.
Wody Zalewu Szczecińskiego i Jeziora Nowowarpieńskiego stwarzają doskonałe warunki do uprawiania jachtingu, windsurfingu, kitesurfingu, kajakarstwa. Występuje tu wiele gatunków ryb co jest niewątpliwym magnesem dla wędkarzy.
Lasy gminy należą do kompleksu Puszczy Wkrzańskiej. Obfitują w jagody i grzyby. Bogaty drzewostan sprzyja miłośnikom pieszych wędrówek - szczególnie tak modnego nornic- walkingu, konnych lub rowerowych wycieczek. Obfitość zwierzyny spowodowała, że w okolice chętnie przyjeżdżają myśliwi. Cechą charakterystyczną jest absolutny brak przemysłu. Nie funkcjonują tu żadne zakłady, przez co w gminie jest bardzo czyste powietrze. Miasto zostało uznane za miejscowość o szczególnych walorach klimatycznych. Dogodny dojazd ze Szczecina oraz pobliska przystań jachtowa w Trzebieży dodatkowo podnoszą atrakcyjność Nowego Warpna.

 

 

OFERTA
Spółdzielni Mieszkaniowej "Ster" w Szczecinie


Oferujemy do sprzedaży mieszkania w Nowym Warpnie w rejonie ulic Kościuszki – Wiejskiej nad Zalewem Szczecińskim; atrakcyjna lokalizacja na obszarze ochrony zasobów przyrodniczych NATURA 2000, 300 m do plaży, w pobliżu budowanej mariny, niedaleko portu jachtowego w Trzebieży.
Spółdzielnia planuje zrealizować II ETAP i wybudować budynek mieszkalny zbliżony parametrami do zrealizowanego budynku w ETAPE I.
- mieszkania o powierzchni od 36 m² do 67 m² (1-2-3 pokojowe)
- budynek w technologii tradycyjnej
- możliwość samodzielnej aranżacji
- możliwość wykończenia pod klucz
- miejsca parkingowe

Zapraszamy do obejrzenia przygotowanych dla Państwa materiałów poglądowych. Prezentujemy widoki ogólne pierwszego segmentu oraz widoki szczegółowe wraz z usytuowaniem i danymi liczbowymi poszczególnych mieszkań.

 

Poniżej prezentujemy plan usytuowania budynku  z zaznaczeniem poszczególnych segmentów, które będą budowane etapami.

 

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa STER w Szczecinie - 2007